Котолавка

Варіанти оплати:

  • Оплата готівкою при самовивозі в місті Черкаси
  • Оплата платіжними картами Visa та MasterCard – WayForPay
  • Оплата через поштові служби Нова Пошта, Укрпошта

Самовивоз по місту Черкаси

! Доставку по Україні оплачує покупець незалежно від обраної служби доставки.

Доставка у відділення «Нова пошта»

Зазвичай доставка займає 1-3 дні. Вартість доставки розраховується відповідно до тарифів сервісу доставки. При отриманні замовлення при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення. Передоплачений товар може отримати тільки та людина, на яку оформлена доставка.

Доставка у відділення «Укрпошта»

Доставка товарів триває від 1-го до 4-х днів у межах всієї України. Вартість доставки розраховується відповідно до тарифів сервісу доставки. При отриманні необхідно мати при собі паспорт або водійське посвідчення. Передоплачений товар може отримати тільки та людина, на яку оформлена доставка.

Повернення та обмін

Згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» покупець має право обміняти товар на аналогічний протягом 14 днів, якщо куплений товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин, і якщо збережено товарний вигляд, ярлики і розрахунковий документ, виданий продавцем разом із товаром. Виняток становлять товари, які не підлягають поверненню за Законом, їх перелік ви можете переглянути за посиланням.

Контактна інформація:

Благодійний Фонд «Доброкіт»;

ЄДРПОУ 41958975;

Юр. адреса: 18029, м. Черкаси, вул. Корольова, будинок 16/1, квартира 139;

help@dobrokit.org

тел: +38(093)-234-48-63

Сайт створений командою DesignUp