Наші друзі

vet-expert– все для Ваших улюбленців.

Сучасні види діагностики, оперативні втручання, стоматологічна допомога, консультації фахівців по екзотичним тваринам і птахам, профілактика і лікування тварин. Стрижка собак і кішок, триммінг, купання, вичісування, догляд за кігтями, вухами, зубами, підготовка до виставки.

На базі нашого центру проводяться семінари для власників тварин з питань харчування, утримання, догляду та профілактики хвороб.

Широкий вибір ветеринарних препаратів, кормів, одягу, аксесуарів і ексклюзивних товаров.

 

joseraБренд JOSERA створений людьми з пристрастю!

Ми пропонуємо високоякісний корм для кішокб собак ті коней, вироблений тільки в Німеччині, без тестування на тваринах.

JOSERA – це сімейна компанія, яка може похвалитися постійним стабільним розвитком. Ми були і залишаємося сильним партнером у галузі сільського господарства вже понад 75 років.

 

catcafe– CatCafe – місце, де Ви зможете відпочити за чашкою кави, попрацювати, або просто почитати книгу в товаристві пухнастих та милих котиків.

fabryka.kavyВ Фабриці Кави ми готуємо класичні та альтернативні напої на зернах власного обсмаження. Також тут можна придбати відбірні кавові зерна для додому.

custom-wearrespect-shopCustom Wear та Respect – два першокласних магазани вуличного одягу та взуття від кращих Світових та Українських брендів. З 2008 року одягли більше 40 000 Хлопців та Дівчат.

Сайт створений командою DesignUp